Vajza e Lutfi Hazirit e “kall” instagramin duke ekspozuar gjoksin e saj bombastikVajza e kryetari të Gjilanit, Lutfi Haizi, Lotina është nja vajzë mjaft e bukur. Si  shumë moshatare të saj edhe Lotina në Instagram sjell përditshmërinë e saj, por ku nuk mungojnë as pozat joshëse.

Atraktive dhe provokuese, zeshkania simpatike u shfaq edhe në një video që ka publikuar së fundi, teksa në fokus kishte gjoksin.

Ndonëse nuk është fytyrë publike, Lotina ndiqet nga më shumë se 21 mijë ndjekës në Instagram./Indeksonline

Written By

Gazetavip

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *