Giroud arrin marrëveshje me gjigantin evropian

Olivier Giroud, ka rënë dakord për të i bashkohet me Interin përpara nga një transferim prej 5 milion eurosh. Fituesi i Kupës së Botës do të fitojë 4 milion euro në vit në San Siro, me një njoftim zyrtar që pritet në ditët në vijim,përcjell ORAinfo. Girous  u vlerësua si tepricë e kërkesave te Chelsea pasi vendin e tij e […]

Vajza e Lutfi Hazirit e “kall” instagramin duke ekspozuar gjoksin e saj bombastik

Vajza e kryetari të Gjilanit, Lutfi Haizi, Lotina është nja vajzë mjaft e bukur. Si  shumë moshatare të saj edhe Lotina në Instagram sjell përditshmërinë e saj, por ku nuk mungojnë as pozat joshëse. Atraktive dhe provokuese, zeshkania simpatike u shfaq edhe në një video që ka publikuar së fundi, teksa në fokus kishte gjoksin. Ndonëse nuk është fytyrë publike, […]

Histori +18. Komshiu më shqyen vazhdimisht, është i uritur për s3ks

Unë jam një grua 35 vjeqare e martuar që 6 vite. 2 vitet e para kemi jetuar së bashku me familjen e burrit ndersa që 4 vite jetojmë vetëm me burrin në banesën e re. Sipër neve jetonin disa student e punëtor me qera të cilët ishin kryesisht nga vende jasht Prishtinës. Njëri nga ata qysh ditën e parë kur […]

Morena Taraku incizohet duke bërë…

Morena Taraku e ka publikuar një video të re në Instagram, shkruan lajmi.net. Në videon e postuar ajo shihet duke bërë dush derisa dikush po mban kamerën e po e incizon. Morena shihet e veshur në bikini derisa në pah i ka vënë të pasmet e formësuara. Kujtojmë se ajo po shijon pushimet në Tajlandë./Lajmi.net/

PSG dhe Juve afër shkëmbimit të madh

Paris Saint Germain dhe Juventus janë afër një shkëmbimi të madh në merkato. Mbrojtësit e krahut, Layvin Kurzawa dhe De Sciglio mund të ndërrojnë skuadrat gjatë merkatos së janarit. Kampionët e Ligue 1 dhe Serie A janë në bisedime të avancuara për shkëmbimin Kurzawa-De Sciglio, bën të ditur ‘L’Equipe’, transmeton lajmi.net. Kurzawa është shumë i lumtur me një mundësi të […]

Mundësi e mirë: Këtë veturë mund ta vozitni pa patentë shofer, kaq është çmimi i saj

Aixam’ është vetura franceze, të cilën mund ta vozitni pa pasur nevojë fare për një patent shofer, transmeton Gazeta Frekuenca. Kjo veturë është prodhuar nga Peugeot në Francë, të cilët janë inspiruar nga skuterët dhe veturat, kështu duke e sjellur në një kombinim të vetëm, veturën ‘Aixam’. Gjatësia e saj është 2 metër e gjysmë dhe ka një dizajn unik. […]

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!