Një lajm i mirë për të gjithë ata që pinë ‘çaj rusi’

Çaji më i shëndetshëm për ju është ai që dëshironi ta pini çdo ditë.Ky përkufizim është më së shumti i shprehur në Perëndim, për ata çaji më i shëndetshëm është çaji i zi. Mbi 90 përqind e çajit të shitur në Perëndim është çaji i zi (ose çaji i kuq, siç njihet në Lindje).Megjithatë, çaji i zi është unik dhe […]

Jam Anila nga Tirana, kërkoj një mashkull për lidhje të mshefta. Ky është numri im, 0686654…..

Pershendetje gjithve. Jam Anila beqare nga Tirana, kam nevoj ta kem nje msshkull te fort ta kaloja kohen me te. Ju lutem me shkruani ne viber ose whatsapp e nese doni edhe ne messenger e flasim edhe me kamer. Per te me kontaktuar mua ju duhet vetem ta prekni r3klamen oosht ktij shkrimi dhe ju dalin nr dhe infot e […]

Arta i dridh të pasmet në shtrat (Video +18)

  Arta Elezaj, e cila famën më të madhe e arriti në serialin ‘O sa mirë’, vazhdon të merr vëmendje me postimet provokuese. Arta Elezaj kishte arritur të bëj famë për publikun shqiptar me rolin e saj në ‘O sa mirë’ por pas serialit ajo ka qenë më e përmendur për postime provokuese se arritje në ndonjë sferë të jetës.E […]

Më i lehtë edhe se ajri, ky është materiali më i lehtë në botë

Ekzistojnë shumë objekte të ngurta në Tokë , dhe me siguri do pyesnit veten se cili është më i lehti? Siç mund ta imagjinoni, përcaktimi i substancës më të lehtë në botë është një pyetje komplekse, e cila përfshin shumë më tepër punë sesa mund të imagjinohet. Kuptohet me lehtësi se me materialin më të lehtë në botë ju sdo mundeshit kurrsesi të ndërtonit mobilie […]

Do të habiteni se çfarë pune bënë gruaja e Albin Kurtit

Kurti është i martuar me norvegjezen Rita Knudsen Augestad me të cilën kanë një vajzë-5 vjeçare, Lea. Albin Kurti dhe Rita e kishin kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë, në mars të 2014-s. Ata u betuan përpara njëri- tjetrit në Komunën e Prishtinës, nga Shpend Ahmeti.Kurti nuk flet shumë për gruan e tij në media, por gjatë një emisioni në […]

Jam një grua 45 vjeçare dhe kërkoj një mashkull

Pershendetje, jam ne kerkim te nje mashkulli qe din te me trajtoj si femer dhe te mi mbush nevojat e jetes. Jam 45 vjeçare dhe jetoj vet ne banes. Ata te cilet jane te interesuar per me kalu caste te mira atehere ju mbetet vetem ta shtypeni r3kllam3n posht ktij shkrimi dhe ju del nr im dhe profili i fcb. […]

Krejt cullak, juristja më seksi shqiptare provokon për Shën Valentin

Ajo njihet si juristja më seksi shqiptare dhe është mjaft e komentuar në mediat online.Ë shtë fjala për Redona Koçin, e cila me çdo postim që bën në rrjetet sociale tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve. E kështu ka ndodhur edhe ditën për Shën Valentin. Kliko linkun me posht per ti shikuar gjitha fotot https://www.instagram.com/p/B8jW7mWBLS1/?utm_source=ig_web_copy_link

Nëse doni relaks nga duart e mia më kontaktoni në këtë numër

Pershendetje gjithve nga une Shqipja. Sapo kam filluar punen e re dhe jam e interesuar te fitoj klient sepse kam nevoj per para. Nese jeni te lodhur dhe deshironi te relaksoheni atehere ejane dhe do te bindeni qe duart e mia do tju qetsoj dhe pushoj. Bejme edhe sherbime tjera extra, per ma shume nr telefoni dhe adrese atehere ju […]

Jam Rrezarta kush eshte i interesuar le te me kontaktoj ne numrin tim personal…

Jam Rrezarta nga Prishtina, jam e interesuar per nje mashkull te fort ne shtrat qe e ben fuqishem dhe qe nuk lodhet aspak, nuk me duhen meshkuj te rinje, per mu taku ne takohemi ne ndonje barkafe ose ne direkt ne motel zakonisht kam deshir me kalu krejt naten me nje person 50dej 100 euro ju shkojn po ato para […]

Ndryshon mosha e pensionit : Ja sa vjec do te dalin tani burrat dhe grate

Rritet mosha e daljes në pension për gratë. Në përputhje me ligjin e ri të sigurimeve shoqërore, nga 1 janari, që një grua të fitojë të drejtën e pensionit të pleqërisë, ajo duhet të ketë mbushur moshën 61 vjeç. Kjo përbën një rritje me një vit, pasi deri më 31 dhjetor gratë e përfitonin pensionin në moshën 60-vjeçare. Kjo rritje […]