Jam LIVE në fb nga shtrati, eja kyçu edhe ti për biseda online

Pershendetje, jam Aferdita nga gjilani pershkak gjendjes qe jemi dhe jemi te mbyllur ne shtepi, kam.hapur nje grup privat dhe jam futur LIVE nga shtrati, nese jeni te interesuar i pranoj vetem edhe pak persona dhe ju duhet vetem nje gje ta beni, ta shtyeppni r3kIIamen posht shkrimit dhe kyceni direkt ne grup. Koha e limituar…

Kallashi tejkalon çdo cak, publikon foto duke bërë seks në dush

Nuk njeh limit kërcimtarja Donjeta Kosumi e njohur ndryshe si Kallashi. Këtë herë, ajo ka tejkaluar çdo pritshmëri ndërsa ka publikuar foto duke bërë seks. Fotografia është shkrepur në dush dhe menjëherë ka marrë reagime të forta nga ndjekësit e kërcimtares. Duhet thënë se pjesa më e madhe e komentuesve përdorin një gjuhë të ashpër ndaj Kallashit që kushedi ç’ka […]

‘Seksbomba’ e PDK-së, tregon të pasmet dhe gjoksin nga palestra

Aktorja, Arta Nitaj njihet për linjat e formësuara më të cilat ka marrë edhe famën.Në rrjete sociale, pothuajse çdoherë ekspozon pasuritë e saj trupore, shkruan GazetaBlic.Së fundi, sapo ka postuar në Instagram video duke ushtruar ku ka afruar kamerën afër barkut të saj po ashtu, Nitaj ka shfaqur edhe të pasmet dhe gjoksin. Nuk është hera e parë që ajo […]

Kujdes keto janë ushqimet që duhet t’i shmangni për Cor0na Virusin

Ushqimet që forcojnë imunitetin edhe para se koronavirusi të bëhej kryefjalë e aktualitetit kishin qenë këshillat e shumta për një shëndet sa më të mirë. Sipas Anthony William, mjek popullor amerikan, në një periudhë si kjo që po kalojmë vëmendja duhet të përqendrohet njëkohësisht tek ushqimet që duhet të evitojmë, për të shmangur prekjen nga viruset. William thekson se mikroorganizmat […]

Zbulohet e vërteta e trishtë e virusit

Studiuesja kineze në Fakultetin e Shkencave, tregon të vërtetën e trishtë për Coronavirusin Disa rreshta të shkruara nga një studiuese kineze për të treguar të vërtetën në lidhje me koronavirusin: Tani rrezikon arrestimin nga autoritetet: Universiteti i Zanjanit ben me dije se Virusi Corona herët a vonë, pa dyshim, do të mbërrijë në shumë shtete dhe se shumë vende nuk […]

Ja sa para kërkon Enca për një natë

Këngëtarja Enca Haxhia ka shkëmbyer një bisedë me ndjekësit e saj në rrjete sociale. Prej kohësh Enca ka deklaruar se është single, dhe ende nuk ka gjetur mashkullin e duhur për të. Por, ndjekësit nuk ngurojnë ta pyesin për meshkujt apo partnerët që ka pasur më parë. “Kush e ka më të vogël nga ato që ke pas”– është pyetja […]

Alarmante: Për një javë do të infektohen 10.000 njerëz, qeveria shpall gjendje të jashtzakonse

Pas Italisë, e cila ka më shumë se 17,000 të infektuar nga koronavirusi, Spanja është vatra e re e kësaj sëmundje vdekjeprurëse në Evropë. Aktualisht ka më shumë se 5,000 raste me koronavirus në këtë vend. Qeveria ka shpallur gjendje të jashtëzakonshme për 15 ditë dhe ka vendosur masa të rrepta për të ngadalësuar përhapjen e infeksionit. ryeministri spanjoll Pedro […]

Duhet ta dini patjetër, ja sa gjatë reziston koronavirusi në rroba!

Kemi mësuar të ruajmë distancën nga të tjerët, të dizinfektojmë shtëpinë dhe të pastrojmë telefonat për të parandaluar përhapjen e koronavirusit. Po rrobat? A mbijeton virusi në rroba dhe si mund t’i pastrojmë? Organizata Botërore e Shëndetit thotë se s’dihet ende me siguri sa gjatë jeton virusi në sipërfaqe të pajeta, por me informacionet që kanë “virusi mund të qëndrojë […]

Qe 2 ditë jam mbyllur në banes, kush dëshiron të vijë për shoqëri (Kontakti)

Pershendetje gjithve, shpresoj qe jeni mire me shendet pershkak ketij virusi qe na mbylli neper shtepi. Une jam Aulona dhe punoj si masazhere por pershkak vitusit tash jam e vetmuar ne banes dhe askush sme bene shoqeri. Nese keni nevoj edhe ju per shoqeri me shkruani ne viber ose whatssapp dhe jau japi adresen time. Ju lutem mos ma keqperdorni […]

Njohje me vajza Shqiptare në viber & whatsapp

Per ata qe deshirojne te flasin online me kamer apo vetem me ze me vajza Shqiptare qe presin nga djemt t’i therrasin dhe te argetohen, atehere jeni ne vendin e duhur sepse me nje klikim ju do ta keni shansin ta takoni dhe te flisni njeren nga vajzat online. Per ta bere kete ju mjafton vetem ta shtyepni r3klamen posht […]