Cili është fajtori?

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, tha se ish-ministri Agim Veliu ka bërë tradhti të dyfishtë, prandaj nuk është toleruar. Ai në një konferencë të jashtëzakonshme tha se ministri i Brendshëm kreu tradhti ndaj Qeverisë ku bënte pjesë dhe ndaj Policisë së Kosovës në krye të së cilës ishte, njofton Klan Kosova. “Ish-ministri kreu tradhti të dyfishtë sepse po të jesh […]

Jam në kërkim të një mashkulli për argëtim

Pershendetje gazetavip, deshiroj qe nepermjet ketij portali ta gjej edhe une fatin e jetes sepse nje kohe te gjate jam beqare dhe kam nevoj ta largoj stresin e jetes duke kaluar kohen me dikend qe me trajton si femer. Nuk ka rendesi mosha vetem ta kalojm mire dhe te kemi kohera te mira sa jemi bashk. Nuk kam problem per […]

Mundësi e mirë: Këtë veturë mund ta vozitni pa patentë shofer, kaq është çmimi i saj

Aixam’ është vetura franceze, të cilën mund ta vozitni pa pasur nevojë fare për një patent shofer, transmeton Gazeta Frekuenca. Kjo veturë është prodhuar nga Peugeot në Francë, të cilët janë inspiruar nga skuterët dhe veturat, kështu duke e sjellur në një kombinim të vetëm, veturën ‘Aixam’. Gjatësia e saj është 2 metër e gjysmë dhe ka një dizajn unik. […]

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!