Giroud arrin marrëveshje me gjigantin evropian

Olivier Giroud, ka rënë dakord për të i bashkohet me Interin përpara nga një transferim prej 5 milion eurosh. Fituesi i Kupës së Botës do të fitojë 4 milion euro në vit në San Siro, me një njoftim zyrtar që pritet në ditët në vijim,përcjell ORAinfo. Girous  u vlerësua si tepricë e kërkesave te Chelsea pasi vendin e tij e […]

PSG dhe Juve afër shkëmbimit të madh

Paris Saint Germain dhe Juventus janë afër një shkëmbimi të madh në merkato. Mbrojtësit e krahut, Layvin Kurzawa dhe De Sciglio mund të ndërrojnë skuadrat gjatë merkatos së janarit. Kampionët e Ligue 1 dhe Serie A janë në bisedime të avancuara për shkëmbimin Kurzawa-De Sciglio, bën të ditur ‘L’Equipe’, transmeton lajmi.net. Kurzawa është shumë i lumtur me një mundësi të […]