Kallashi tejkalon çdo cak, publikon foto duke bërë seks në dush

Nuk njeh limit kërcimtarja Donjeta Kosumi e njohur ndryshe si Kallashi. Këtë herë, ajo ka tejkaluar çdo pritshmëri ndërsa ka publikuar foto duke bërë seks. Fotografia është shkrepur në dush dhe menjëherë ka marrë reagime të forta nga ndjekësit e kërcimtares. Duhet thënë se pjesa më e madhe e komentuesve përdorin një gjuhë të ashpër ndaj Kallashit që kushedi ç’ka […]

‘Seksbomba’ e PDK-së, tregon të pasmet dhe gjoksin nga palestra

Aktorja, Arta Nitaj njihet për linjat e formësuara më të cilat ka marrë edhe famën.Në rrjete sociale, pothuajse çdoherë ekspozon pasuritë e saj trupore, shkruan GazetaBlic.Së fundi, sapo ka postuar në Instagram video duke ushtruar ku ka afruar kamerën afër barkut të saj po ashtu, Nitaj ka shfaqur edhe të pasmet dhe gjoksin. Nuk është hera e parë që ajo […]

Ja sa para kërkon Enca për një natë

Këngëtarja Enca Haxhia ka shkëmbyer një bisedë me ndjekësit e saj në rrjete sociale. Prej kohësh Enca ka deklaruar se është single, dhe ende nuk ka gjetur mashkullin e duhur për të. Por, ndjekësit nuk ngurojnë ta pyesin për meshkujt apo partnerët që ka pasur më parë. “Kush e ka më të vogël nga ato që ke pas”– është pyetja […]

Arta i dridh të pasmet në shtrat (Video +18)

  Arta Elezaj, e cila famën më të madhe e arriti në serialin ‘O sa mirë’, vazhdon të merr vëmendje me postimet provokuese. Arta Elezaj kishte arritur të bëj famë për publikun shqiptar me rolin e saj në ‘O sa mirë’ por pas serialit ajo ka qenë më e përmendur për postime provokuese se arritje në ndonjë sferë të jetës.E […]

Krejt cullak, juristja më seksi shqiptare provokon për Shën Valentin

Ajo njihet si juristja më seksi shqiptare dhe është mjaft e komentuar në mediat online.Ë shtë fjala për Redona Koçin, e cila me çdo postim që bën në rrjetet sociale tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve. E kështu ka ndodhur edhe ditën për Shën Valentin. Kliko linkun me posht per ti shikuar gjitha fotot https://www.instagram.com/p/B8jW7mWBLS1/?utm_source=ig_web_copy_link

Kaq e ka naten juristja Shqiptare

Redona Koçi, e cila njihet si “juristja më seksi shqiptare”, ka treguar për ngacmimet që i bëjnë. Ajo është pyetur në Top Channel nëse ka pasur ngacmime në Instagram, ku i kanë kërkuar favore seksuale në këmbim të parave. Modelja është shprehur se po, duke shtuar se i shkruajnë me profile false. “Shumë. Do gënjeja nëse do thosha jo. Shkruajnë […]

Rezarta Shkurta i vë flakën rrjetit! Pozon…

Këngëtarja Rezarta Shkurta ndodhet në Stamboll dhe duket se po i shijon më së miri pushimet e saj. Përmes një postimi në rrjete sociale, Rezarta ka zgjedhur të rrëmbejë gjithë vëmendjen e ndjekësve. Gjysmë e shtrirë në krevat, zhveshur dhe me çarçafët e bardhë ndër duar, këngëtarja ka ndarë pozën provokuese, ndërsa përshëndet fansat e saj: “Mirmëngjes botë”.

Shqiptaret që po fitojnë miliona euro në faqet pornografike

Breanne Benson, Alby Rides e Myla Sinanaj mund të mos jenë emra të njohur tek ne por mjafton të kërkoni në Google për to dhe mësoni për veprimtarinë e tyre. Këto tre femra janë me origjinë shqiptare dhe janë të njohura në industrinë e filmave për të rritur. Këto vajza me origjinë shqiptare fitojnë miliona euro nga produksionet e huaja […]

Luana provokon nga shtrati (foto)

Luana Vjollca ka realizuar fotosesion të ri Luana Vjollca ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat vuri në pah format trupore, shkruan lajmi.net.Ajo ishte veshur në të zeza, ndërsa kostumin e kishte kombinuar me një palë çizme të kuqe, të gjata. Luana pranoi komente të shumta nga ana e ndjekësve, në fotografitë ku në fokus […]

Vajza e Lutfi Hazirit e “kall” instagramin duke ekspozuar gjoksin e saj bombastik

Vajza e kryetari të Gjilanit, Lutfi Haizi, Lotina është nja vajzë mjaft e bukur. Si  shumë moshatare të saj edhe Lotina në Instagram sjell përditshmërinë e saj, por ku nuk mungojnë as pozat joshëse. Atraktive dhe provokuese, zeshkania simpatike u shfaq edhe në një video që ka publikuar së fundi, teksa në fokus kishte gjoksin. Ndonëse nuk është fytyrë publike, […]