Zbulohet e vërteta e trishtë e virusit

Studiuesja kineze në Fakultetin e Shkencave, tregon të vërtetën e trishtë për Coronavirusin Disa rreshta të shkruara nga një studiuese kineze për të treguar të vërtetën në lidhje me koronavirusin: Tani rrezikon arrestimin nga autoritetet: Universiteti i Zanjanit ben me dije se Virusi Corona herët a vonë, pa dyshim, do të mbërrijë në shumë shtete dhe se shumë vende nuk […]

Njohje me vajza Shqiptare në viber & whatsapp

Per ata qe deshirojne te flasin online me kamer apo vetem me ze me vajza Shqiptare qe presin nga djemt t’i therrasin dhe te argetohen, atehere jeni ne vendin e duhur sepse me nje klikim ju do ta keni shansin ta takoni dhe te flisni njeren nga vajzat online. Per ta bere kete ju mjafton vetem ta shtyepni r3klamen posht […]

Një lajm i mirë për të gjithë ata që pinë ‘çaj rusi’

Çaji më i shëndetshëm për ju është ai që dëshironi ta pini çdo ditë.Ky përkufizim është më së shumti i shprehur në Perëndim, për ata çaji më i shëndetshëm është çaji i zi. Mbi 90 përqind e çajit të shitur në Perëndim është çaji i zi (ose çaji i kuq, siç njihet në Lindje).Megjithatë, çaji i zi është unik dhe […]

Më i lehtë edhe se ajri, ky është materiali më i lehtë në botë

Ekzistojnë shumë objekte të ngurta në Tokë , dhe me siguri do pyesnit veten se cili është më i lehti? Siç mund ta imagjinoni, përcaktimi i substancës më të lehtë në botë është një pyetje komplekse, e cila përfshin shumë më tepër punë sesa mund të imagjinohet. Kuptohet me lehtësi se me materialin më të lehtë në botë ju sdo mundeshit kurrsesi të ndërtonit mobilie […]

Nëse doni relaks nga duart e mia më kontaktoni në këtë numër

Pershendetje gjithve nga une Shqipja. Sapo kam filluar punen e re dhe jam e interesuar te fitoj klient sepse kam nevoj per para. Nese jeni te lodhur dhe deshironi te relaksoheni atehere ejane dhe do te bindeni qe duart e mia do tju qetsoj dhe pushoj. Bejme edhe sherbime tjera extra, per ma shume nr telefoni dhe adrese atehere ju […]

Mos e humbisni : “Shpejtësi apo madhësi” , ja çfarë preferojn femrat shqiptare në shtrat

Mos e humbisni : “Shpejtësi apo madhësi” , ja çfarë preferojn femrat shqiptare në shtrat.Nje video-intervist e fundit qe u zhvillua ne rruget e Tiranes dhe Prishitnes ishte mjaft interesante me pyetje provokative si te cilat po bejne buje ne rrjete sociale dhe me gjere.Gazetarja e Top Channel pa hezitim i zhvilloi disa intervista me femrat dhe vajzat e rastit […]