Burri jem eshte 28 vjec po si me i pas 60, une 10 Burra ti nderroj per qe e merr vesh ai…

Përshendetje edhe une kam historin time! Une mashum kerkoj mendimin e juj mu mtregu a une e kam gabim a burri?! Nuk ka dit qe nuk perlahmi une ja nisi edhe ata per shkak te fotov i tham psee kurr foto spo poston? Kti i doket qudi qysh njeri mun mu perla per foto PO edhe mu mdoket qudi qysh […]

Jam në kërkim të një mashkulli për argëtim

Pershendetje gazetavip, deshiroj qe nepermjet ketij portali ta gjej edhe une fatin e jetes sepse nje kohe te gjate jam beqare dhe kam nevoj ta largoj stresin e jetes duke kaluar kohen me dikend qe me trajton si femer. Nuk ka rendesi mosha vetem ta kalojm mire dhe te kemi kohera te mira sa jemi bashk. Nuk kam problem per […]

“Serbi e ka eren e parfumit ndersa Shqiptaret jan mbeturine

Pershendetje stafi dhe gjith fansa te kesaj faqeje te mrekulueshme: Shum Histori dhe Komente kam lexuar ne kete faqe qe vertet dikujt I ndihmoi shum dhe I bashkoi shum çifte ju uroj çdo te mire ne jete. Arsyeja qe shkruaj kete jan ofendimet qe behen ne komente nje gje qe nuk na ngjan si Shqiptar sepse jemi popull shum fisnik […]

Përshëndetje djem: Jam 23 vjeçare dhe jetoj ne Gjermani, dua te fejohem me një Shqiptar

Jetoj në Gjermani dhe jam 23 vjeqare , dua te fejohem me një shqiptarë që ta ruaj traditën e babes tim Unë dëshiroj qe ta ruaj traditen e babait tim dhe te fejohem me nje shqiptar. Deshira ime eshte qe babai im te e beje zgjedhjen time per tu martuar , sepse prinderit jane gjeja me vlefshme ne bote. Jam […]

Histori +18. Komshiu më shqyen vazhdimisht, është i uritur për s3ks

Unë jam një grua 35 vjeqare e martuar që 6 vite. 2 vitet e para kemi jetuar së bashku me familjen e burrit ndersa që 4 vite jetojmë vetëm me burrin në banesën e re. Sipër neve jetonin disa student e punëtor me qera të cilët ishin kryesisht nga vende jasht Prishtinës. Njëri nga ata qysh ditën e parë kur […]