Jam Merita dua të ju tregoj se si më palloi Drenicaku

Prsh jam Merita .Jam nje vajz kam deshir te vizitoj vende te ndryshme, nje dit vendosa te ikja ne turqi per te gjitha rezervimet zgjodha hotelin me te mire. Arrita ne stanboll hyra ne hotel nje shqiptar nga drenica me shoqeroi deri tek dhoma dhe me pyeti a keni ndonje porosi po i thash sepse isha e uritur. porosita erdhi […]

Burri më tradhtoi, por ja si ia ktheva unë atij

Në një pushim e kuptova se sa më mungon seksi që nga divorci im. Tani jam duke shkuar në shtrat me tre burra të martuar. A duhet të ndihem fajtore? Jam 52 vjeqare dhe u divorcova pesë vjetë më parë pasi burri im më kishte tradhtuar. E takova një burrë të mrekullueshëm në një festë dhe e kuptova se sa […]

Njohje në Fcb me Arbeniten

Ju ftoj tja beni add Arbenites e cila eshte e vetmuar dhe kerkon shoqeri. Ajo na ka dergu mesazh duke kerku ndonje djal serioz me te cilen mund tja kalon kohen duke u argetu. Ky eshte linku Arbenites ne fb ku mund tja beni add duke shtypur r3klamen posht ose. KLIKO KETU

Jam Shpresa nga Mitrovica dhe jam në kërkim të një djali që është i…

Jam Shpresa 27vjecare. Jam e ndare. Jetoj ne Mitrovicë. Kerkoj te njoftohem me nje mashkull te sinqerte per nje lidhje serioze, mundesisht moshes max 40 dhe të mos ketë probleme familjare. Ata qe kane qellime serioze, te lajmerohen ne kete numër whatsapp ose viber, ju lutem vetem mesazha dhe jo thirrje.  +37744 561… Kliko reklamen posht qe te shfaqet numri […]

Jam LIVE në fb nga shtrati, eja kyçu edhe ti për biseda online

Pershendetje, jam Aferdita nga gjilani pershkak gjendjes qe jemi dhe jemi te mbyllur ne shtepi, kam.hapur nje grup privat dhe jam futur LIVE nga shtrati, nese jeni te interesuar i pranoj vetem edhe pak persona dhe ju duhet vetem nje gje ta beni, ta shtyeppni r3kIIamen posht shkrimit dhe kyceni direkt ne grup. Koha e limituar…

Qe 2 ditë jam mbyllur në banes, kush dëshiron të vijë për shoqëri (Kontakti)

Pershendetje gjithve, shpresoj qe jeni mire me shendet pershkak ketij virusi qe na mbylli neper shtepi. Une jam Aulona dhe punoj si masazhere por pershkak vitusit tash jam e vetmuar ne banes dhe askush sme bene shoqeri. Nese keni nevoj edhe ju per shoqeri me shkruani ne viber ose whatssapp dhe jau japi adresen time. Ju lutem mos ma keqperdorni […]

Njohje me vajza Shqiptare në viber & whatsapp

Per ata qe deshirojne te flasin online me kamer apo vetem me ze me vajza Shqiptare qe presin nga djemt t’i therrasin dhe te argetohen, atehere jeni ne vendin e duhur sepse me nje klikim ju do ta keni shansin ta takoni dhe te flisni njeren nga vajzat online. Per ta bere kete ju mjafton vetem ta shtyepni r3klamen posht […]

Jam Anila nga Tirana, kërkoj një mashkull për lidhje të mshefta. Ky është numri im, 0686654…..

Pershendetje gjithve. Jam Anila beqare nga Tirana, kam nevoj ta kem nje msshkull te fort ta kaloja kohen me te. Ju lutem me shkruani ne viber ose whatsapp e nese doni edhe ne messenger e flasim edhe me kamer. Per te me kontaktuar mua ju duhet vetem ta prekni r3klamen oosht ktij shkrimi dhe ju dalin nr dhe infot e […]

Jam një grua 45 vjeçare dhe kërkoj një mashkull

Pershendetje, jam ne kerkim te nje mashkulli qe din te me trajtoj si femer dhe te mi mbush nevojat e jetes. Jam 45 vjeçare dhe jetoj vet ne banes. Ata te cilet jane te interesuar per me kalu caste te mira atehere ju mbetet vetem ta shtypeni r3kllam3n posht ktij shkrimi dhe ju del nr im dhe profili i fcb. […]

Jam Rrezarta kush eshte i interesuar le te me kontaktoj ne numrin tim personal…

Jam Rrezarta nga Prishtina, jam e interesuar per nje mashkull te fort ne shtrat qe e ben fuqishem dhe qe nuk lodhet aspak, nuk me duhen meshkuj te rinje, per mu taku ne takohemi ne ndonje barkafe ose ne direkt ne motel zakonisht kam deshir me kalu krejt naten me nje person 50dej 100 euro ju shkojn po ato para […]