Jam Merita dua të ju tregoj se si më palloi Drenicaku

Prsh jam Merita .Jam nje vajz kam deshir te vizitoj vende te ndryshme, nje dit vendosa te ikja ne turqi per te gjitha rezervimet zgjodha hotelin me te mire. Arrita ne stanboll hyra ne hotel nje shqiptar nga drenica me shoqeroi deri tek dhoma dhe me pyeti a keni ndonje porosi po i thash sepse isha e uritur. porosita erdhi […]

Hashim Thaçi i gjunjëzohet Erdoganit dhe kërkon ndihmë për këtë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka njoftuar se ka pasur një bisedë telefonike më Presidentin e turqisë, Recep Tayyip Erdogan. Presidenti ka thënë se me Erdoganin biseduan për mundësitë e bashkëpunimit për luftimin e pandemisë. “Sapo përfundova një bisedë telefonike me Presidentin e Turqisë, mikun tim dhe të popullit të Kosovës, Recep Tayyip Erdogan. Biseduam për marrëdhëniet bilaterale dhe për […]

Burri më tradhtoi, por ja si ia ktheva unë atij

Në një pushim e kuptova se sa më mungon seksi që nga divorci im. Tani jam duke shkuar në shtrat me tre burra të martuar. A duhet të ndihem fajtore? Jam 52 vjeqare dhe u divorcova pesë vjetë më parë pasi burri im më kishte tradhtuar. E takova një burrë të mrekullueshëm në një festë dhe e kuptova se sa […]

Cili është fajtori?

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, tha se ish-ministri Agim Veliu ka bërë tradhti të dyfishtë, prandaj nuk është toleruar. Ai në një konferencë të jashtëzakonshme tha se ministri i Brendshëm kreu tradhti ndaj Qeverisë ku bënte pjesë dhe ndaj Policisë së Kosovës në krye të së cilës ishte, njofton Klan Kosova. “Ish-ministri kreu tradhti të dyfishtë sepse po të jesh […]