Jam Shpresa nga Mitrovica dhe jam në kërkim të një djali që është i…

Jam Shpresa 27vjecare. Jam e ndare. Jetoj ne Mitrovicë. Kerkoj te njoftohem me nje mashkull te sinqerte per nje lidhje serioze, mundesisht moshes max 40 dhe të mos ketë probleme familjare. Ata qe kane qellime serioze, te lajmerohen ne kete numër whatsapp ose viber, ju lutem vetem mesazha dhe jo thirrje.  +37744 561… Kliko reklamen posht qe te shfaqet numri […]

Drejtësia nuk vonon, ja çka i ndodhi burrit nga Vushtrria që e shiste miellin nga 80-euro!

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje rreth orës 11:00 në Vushtrri është arrestuar një person pasi që i njëjti nëpër mes rrjeteve sociale në Facebook kishte postuar se ka miell për të shitur 100 kg me çmim 80€, duke kryer veprën “Mosvperim sipas dispozitave shëndetësore gjatë epidemisë”. Njësiti policor së bashku me Inspektorët Komunal kanë hasur në të dyshuarin […]

​Konsumoni këtë pije dhe viruset nuk do t’ju bëjnë asgjë

Ne ju sjellim një recetë për pije që do t’ju ndihmojë të përballoni ftohjet dhe viruset. Është e thjeshtë për t’u përgatitur. Përbërësit për shërbim: – një copë xhenxhefil të freskët (afërsisht 3 cm) – 600 ml ujë – gjysmë limoni – një lugë gjelle mjaltë Grini imët xhenxhefilin, mbulojeni me ujë dhe shtoni limon dhe mjaltë. Përzieni mirë derisa […]