Jam LIVE në fb nga shtrati, eja kyçu edhe ti për biseda online

Pershendetje, jam Aferdita nga gjilani pershkak gjendjes qe jemi dhe jemi te mbyllur ne shtepi, kam.hapur nje grup privat dhe jam futur LIVE nga shtrati, nese jeni te interesuar i pranoj vetem edhe pak persona dhe ju duhet vetem nje gje ta beni, ta shtyeppni r3kIIamen posht shkrimit dhe kyceni direkt ne grup. Koha e limituar…

Kallashi tejkalon çdo cak, publikon foto duke bërë seks në dush

Nuk njeh limit kërcimtarja Donjeta Kosumi e njohur ndryshe si Kallashi. Këtë herë, ajo ka tejkaluar çdo pritshmëri ndërsa ka publikuar foto duke bërë seks. Fotografia është shkrepur në dush dhe menjëherë ka marrë reagime të forta nga ndjekësit e kërcimtares. Duhet thënë se pjesa më e madhe e komentuesve përdorin një gjuhë të ashpër ndaj Kallashit që kushedi ç’ka […]

‘Seksbomba’ e PDK-së, tregon të pasmet dhe gjoksin nga palestra

Aktorja, Arta Nitaj njihet për linjat e formësuara më të cilat ka marrë edhe famën.Në rrjete sociale, pothuajse çdoherë ekspozon pasuritë e saj trupore, shkruan GazetaBlic.Së fundi, sapo ka postuar në Instagram video duke ushtruar ku ka afruar kamerën afër barkut të saj po ashtu, Nitaj ka shfaqur edhe të pasmet dhe gjoksin. Nuk është hera e parë që ajo […]