Jam Anila nga Tirana, kërkoj një mashkull për lidhje të mshefta. Ky është numri im, 0686654…..

Pershendetje gjithve. Jam Anila beqare nga Tirana, kam nevoj ta kem nje msshkull te fort ta kaloja kohen me te. Ju lutem me shkruani ne viber ose whatsapp e nese doni edhe ne messenger e flasim edhe me kamer. Per te me kontaktuar mua ju duhet vetem ta prekni r3klamen oosht ktij shkrimi dhe ju dalin nr dhe infot e […]

Arta i dridh të pasmet në shtrat (Video +18)

  Arta Elezaj, e cila famën më të madhe e arriti në serialin ‘O sa mirë’, vazhdon të merr vëmendje me postimet provokuese. Arta Elezaj kishte arritur të bëj famë për publikun shqiptar me rolin e saj në ‘O sa mirë’ por pas serialit ajo ka qenë më e përmendur për postime provokuese se arritje në ndonjë sferë të jetës.E […]