Jam një grua 45 vjeçare dhe kërkoj një mashkull

Pershendetje, jam ne kerkim te nje mashkulli qe din te me trajtoj si femer dhe te mi mbush nevojat e jetes. Jam 45 vjeçare dhe jetoj vet ne banes. Ata te cilet jane te interesuar per me kalu caste te mira atehere ju mbetet vetem ta shtypeni r3kllam3n posht ktij shkrimi dhe ju del nr im dhe profili i fcb. […]

Krejt cullak, juristja më seksi shqiptare provokon për Shën Valentin

Ajo njihet si juristja më seksi shqiptare dhe është mjaft e komentuar në mediat online.Ë shtë fjala për Redona Koçin, e cila me çdo postim që bën në rrjetet sociale tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve. E kështu ka ndodhur edhe ditën për Shën Valentin. Kliko linkun me posht per ti shikuar gjitha fotot https://www.instagram.com/p/B8jW7mWBLS1/?utm_source=ig_web_copy_link

Nëse doni relaks nga duart e mia më kontaktoni në këtë numër

Pershendetje gjithve nga une Shqipja. Sapo kam filluar punen e re dhe jam e interesuar te fitoj klient sepse kam nevoj per para. Nese jeni te lodhur dhe deshironi te relaksoheni atehere ejane dhe do te bindeni qe duart e mia do tju qetsoj dhe pushoj. Bejme edhe sherbime tjera extra, per ma shume nr telefoni dhe adrese atehere ju […]

Jam Rrezarta kush eshte i interesuar le te me kontaktoj ne numrin tim personal…

Jam Rrezarta nga Prishtina, jam e interesuar per nje mashkull te fort ne shtrat qe e ben fuqishem dhe qe nuk lodhet aspak, nuk me duhen meshkuj te rinje, per mu taku ne takohemi ne ndonje barkafe ose ne direkt ne motel zakonisht kam deshir me kalu krejt naten me nje person 50dej 100 euro ju shkojn po ato para […]

Ndryshon mosha e pensionit : Ja sa vjec do te dalin tani burrat dhe grate

Rritet mosha e daljes në pension për gratë. Në përputhje me ligjin e ri të sigurimeve shoqërore, nga 1 janari, që një grua të fitojë të drejtën e pensionit të pleqërisë, ajo duhet të ketë mbushur moshën 61 vjeç. Kjo përbën një rritje me një vit, pasi deri më 31 dhjetor gratë e përfitonin pensionin në moshën 60-vjeçare. Kjo rritje […]

Mos e humbisni : “Shpejtësi apo madhësi” , ja çfarë preferojn femrat shqiptare në shtrat

Mos e humbisni : “Shpejtësi apo madhësi” , ja çfarë preferojn femrat shqiptare në shtrat.Nje video-intervist e fundit qe u zhvillua ne rruget e Tiranes dhe Prishitnes ishte mjaft interesante me pyetje provokative si te cilat po bejne buje ne rrjete sociale dhe me gjere.Gazetarja e Top Channel pa hezitim i zhvilloi disa intervista me femrat dhe vajzat e rastit […]

Kaq e ka naten juristja Shqiptare

Redona Koçi, e cila njihet si “juristja më seksi shqiptare”, ka treguar për ngacmimet që i bëjnë. Ajo është pyetur në Top Channel nëse ka pasur ngacmime në Instagram, ku i kanë kërkuar favore seksuale në këmbim të parave. Modelja është shprehur se po, duke shtuar se i shkruajnë me profile false. “Shumë. Do gënjeja nëse do thosha jo. Shkruajnë […]