Luana provokon nga shtrati (foto)

Luana Vjollca ka realizuar fotosesion të ri Luana Vjollca ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat vuri në pah format trupore, shkruan lajmi.net.Ajo ishte veshur në të zeza, ndërsa kostumin e kishte kombinuar me një palë çizme të kuqe, të gjata. Luana pranoi komente të shumta nga ana e ndjekësve, në fotografitë ku në fokus […]

Giroud arrin marrëveshje me gjigantin evropian

Olivier Giroud, ka rënë dakord për të i bashkohet me Interin përpara nga një transferim prej 5 milion eurosh. Fituesi i Kupës së Botës do të fitojë 4 milion euro në vit në San Siro, me një njoftim zyrtar që pritet në ditët në vijim,përcjell ORAinfo. Girous  u vlerësua si tepricë e kërkesave te Chelsea pasi vendin e tij e […]

Vajza e Lutfi Hazirit e “kall” instagramin duke ekspozuar gjoksin e saj bombastik

Vajza e kryetari të Gjilanit, Lutfi Haizi, Lotina është nja vajzë mjaft e bukur. Si  shumë moshatare të saj edhe Lotina në Instagram sjell përditshmërinë e saj, por ku nuk mungojnë as pozat joshëse. Atraktive dhe provokuese, zeshkania simpatike u shfaq edhe në një video që ka publikuar së fundi, teksa në fokus kishte gjoksin. Ndonëse nuk është fytyrë publike, […]