Morena Taraku incizohet duke bërë…

Morena Taraku e ka publikuar një video të re në Instagram, shkruan lajmi.net. Në videon e postuar ajo shihet duke bërë dush derisa dikush po mban kamerën e po e incizon. Morena shihet e veshur në bikini derisa në pah i ka vënë të pasmet e formësuara. Kujtojmë se ajo po shijon pushimet në Tajlandë./Lajmi.net/

PSG dhe Juve afër shkëmbimit të madh

Paris Saint Germain dhe Juventus janë afër një shkëmbimi të madh në merkato. Mbrojtësit e krahut, Layvin Kurzawa dhe De Sciglio mund të ndërrojnë skuadrat gjatë merkatos së janarit. Kampionët e Ligue 1 dhe Serie A janë në bisedime të avancuara për shkëmbimin Kurzawa-De Sciglio, bën të ditur ‘L’Equipe’, transmeton lajmi.net. Kurzawa është shumë i lumtur me një mundësi të […]

Mundësi e mirë: Këtë veturë mund ta vozitni pa patentë shofer, kaq është çmimi i saj

Aixam’ është vetura franceze, të cilën mund ta vozitni pa pasur nevojë fare për një patent shofer, transmeton Gazeta Frekuenca. Kjo veturë është prodhuar nga Peugeot në Francë, të cilët janë inspiruar nga skuterët dhe veturat, kështu duke e sjellur në një kombinim të vetëm, veturën ‘Aixam’. Gjatësia e saj është 2 metër e gjysmë dhe ka një dizajn unik. […]

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!