Burri jem eshte 28 vjec po si me i pas 60, une 10 Burra ti nderroj per qe e merr vesh ai…

Përshendetje edhe une kam historin time! Une mashum kerkoj mendimin e juj mu mtregu a une e kam gabim a burri?! Nuk ka dit qe nuk perlahmi une ja nisi edhe ata per shkak te fotov i tham psee kurr foto spo poston? Kti i doket qudi qysh njeri mun mu perla per foto PO edhe mu mdoket qudi qysh […]

Jam në kërkim të një mashkulli për argëtim

Pershendetje gazetavip, deshiroj qe nepermjet ketij portali ta gjej edhe une fatin e jetes sepse nje kohe te gjate jam beqare dhe kam nevoj ta largoj stresin e jetes duke kaluar kohen me dikend qe me trajton si femer. Nuk ka rendesi mosha vetem ta kalojm mire dhe te kemi kohera te mira sa jemi bashk. Nuk kam problem per […]

Rezarta Shkurta i vë flakën rrjetit! Pozon…

Këngëtarja Rezarta Shkurta ndodhet në Stamboll dhe duket se po i shijon më së miri pushimet e saj. Përmes një postimi në rrjete sociale, Rezarta ka zgjedhur të rrëmbejë gjithë vëmendjen e ndjekësve. Gjysmë e shtrirë në krevat, zhveshur dhe me çarçafët e bardhë ndër duar, këngëtarja ka ndarë pozën provokuese, ndërsa përshëndet fansat e saj: “Mirmëngjes botë”.

“Serbi e ka eren e parfumit ndersa Shqiptaret jan mbeturine

Pershendetje stafi dhe gjith fansa te kesaj faqeje te mrekulueshme: Shum Histori dhe Komente kam lexuar ne kete faqe qe vertet dikujt I ndihmoi shum dhe I bashkoi shum çifte ju uroj çdo te mire ne jete. Arsyeja qe shkruaj kete jan ofendimet qe behen ne komente nje gje qe nuk na ngjan si Shqiptar sepse jemi popull shum fisnik […]

Përshëndetje djem: Jam 23 vjeçare dhe jetoj ne Gjermani, dua te fejohem me një Shqiptar

Jetoj në Gjermani dhe jam 23 vjeqare , dua te fejohem me një shqiptarë që ta ruaj traditën e babes tim Unë dëshiroj qe ta ruaj traditen e babait tim dhe te fejohem me nje shqiptar. Deshira ime eshte qe babai im te e beje zgjedhjen time per tu martuar , sepse prinderit jane gjeja me vlefshme ne bote. Jam […]

Shqiptaret që po fitojnë miliona euro në faqet pornografike

Breanne Benson, Alby Rides e Myla Sinanaj mund të mos jenë emra të njohur tek ne por mjafton të kërkoni në Google për to dhe mësoni për veprimtarinë e tyre. Këto tre femra janë me origjinë shqiptare dhe janë të njohura në industrinë e filmave për të rritur. Këto vajza me origjinë shqiptare fitojnë miliona euro nga produksionet e huaja […]

Luana provokon nga shtrati (foto)

Luana Vjollca ka realizuar fotosesion të ri Luana Vjollca ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat vuri në pah format trupore, shkruan lajmi.net.Ajo ishte veshur në të zeza, ndërsa kostumin e kishte kombinuar me një palë çizme të kuqe, të gjata. Luana pranoi komente të shumta nga ana e ndjekësve, në fotografitë ku në fokus […]

Giroud arrin marrëveshje me gjigantin evropian

Olivier Giroud, ka rënë dakord për të i bashkohet me Interin përpara nga një transferim prej 5 milion eurosh. Fituesi i Kupës së Botës do të fitojë 4 milion euro në vit në San Siro, me një njoftim zyrtar që pritet në ditët në vijim,përcjell ORAinfo. Girous  u vlerësua si tepricë e kërkesave te Chelsea pasi vendin e tij e […]

Vajza e Lutfi Hazirit e “kall” instagramin duke ekspozuar gjoksin e saj bombastik

Vajza e kryetari të Gjilanit, Lutfi Haizi, Lotina është nja vajzë mjaft e bukur. Si  shumë moshatare të saj edhe Lotina në Instagram sjell përditshmërinë e saj, por ku nuk mungojnë as pozat joshëse. Atraktive dhe provokuese, zeshkania simpatike u shfaq edhe në një video që ka publikuar së fundi, teksa në fokus kishte gjoksin. Ndonëse nuk është fytyrë publike, […]