Jam Merita dua të ju tregoj se si më palloi Drenicaku

Prsh jam Merita .Jam nje vajz kam deshir te vizitoj vende te ndryshme, nje dit vendosa te ikja ne turqi per te gjitha rezervimet zgjodha hotelin me te mire. Arrita ne stanboll hyra ne hotel nje shqiptar nga drenica me shoqeroi deri tek dhoma dhe me pyeti a keni ndonje porosi po i thash sepse isha e uritur. porosita erdhi […]

Hashim Thaçi i gjunjëzohet Erdoganit dhe kërkon ndihmë për këtë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka njoftuar se ka pasur një bisedë telefonike më Presidentin e turqisë, Recep Tayyip Erdogan. Presidenti ka thënë se me Erdoganin biseduan për mundësitë e bashkëpunimit për luftimin e pandemisë. “Sapo përfundova një bisedë telefonike me Presidentin e Turqisë, mikun tim dhe të popullit të Kosovës, Recep Tayyip Erdogan. Biseduam për marrëdhëniet bilaterale dhe për […]

Burri më tradhtoi, por ja si ia ktheva unë atij

Në një pushim e kuptova se sa më mungon seksi që nga divorci im. Tani jam duke shkuar në shtrat me tre burra të martuar. A duhet të ndihem fajtore? Jam 52 vjeqare dhe u divorcova pesë vjetë më parë pasi burri im më kishte tradhtuar. E takova një burrë të mrekullueshëm në një festë dhe e kuptova se sa […]

Cili është fajtori?

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, tha se ish-ministri Agim Veliu ka bërë tradhti të dyfishtë, prandaj nuk është toleruar. Ai në një konferencë të jashtëzakonshme tha se ministri i Brendshëm kreu tradhti ndaj Qeverisë ku bënte pjesë dhe ndaj Policisë së Kosovës në krye të së cilës ishte, njofton Klan Kosova. “Ish-ministri kreu tradhti të dyfishtë sepse po të jesh […]

Ekskluzive: Këta janë deputetët e LDK-së që nuk e përkrahin rrëzimin e Qeverisë

Grupi Parlamentar i LDK-së ka mbajtur sot një mbledhje ku është diskutuar për mocionin e mosbesimit ndaj qeverisë Kurti. Pas mbledhjes, shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Arben Gashi ka deklaruar se përveç Vjosa Osmani ka pasur edhe dy deputetë të cilët kanë qenë kundër. Por, lajmi me burime të sigurta brenda LDK-së ka mësuar se kanë qenë më shumë […]

Njohje në Fcb me Arbeniten

Ju ftoj tja beni add Arbenites e cila eshte e vetmuar dhe kerkon shoqeri. Ajo na ka dergu mesazh duke kerku ndonje djal serioz me te cilen mund tja kalon kohen duke u argetu. Ky eshte linku Arbenites ne fb ku mund tja beni add duke shtypur r3klamen posht ose. KLIKO KETU

Vjosma Osmani kalon në Vetëvendosje!?

Pas shkarkimit të Agim Veliut nga posti i ministrit të Punëve të Brendshme nga Kryeministri Albin Kurti, LDK ka propozuar inicimin për mocion votëbesimi ndaj qeverisë. Kundër këtij mocioni në mbledhjen e djeshme të kryesisë së LDK-së ka votuar kryeparlamentarja Vjosa Osmani dhe ka abstenuar ministri i Infrastrukturës dhe Ambientit i qeverisë Kurti, Lumir Abdixhiku. E dikush po e kërkon […]

Jam Shpresa nga Mitrovica dhe jam në kërkim të një djali që është i…

Jam Shpresa 27vjecare. Jam e ndare. Jetoj ne Mitrovicë. Kerkoj te njoftohem me nje mashkull te sinqerte per nje lidhje serioze, mundesisht moshes max 40 dhe të mos ketë probleme familjare. Ata qe kane qellime serioze, te lajmerohen ne kete numër whatsapp ose viber, ju lutem vetem mesazha dhe jo thirrje.  +37744 561… Kliko reklamen posht qe te shfaqet numri […]

Drejtësia nuk vonon, ja çka i ndodhi burrit nga Vushtrria që e shiste miellin nga 80-euro!

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje rreth orës 11:00 në Vushtrri është arrestuar një person pasi që i njëjti nëpër mes rrjeteve sociale në Facebook kishte postuar se ka miell për të shitur 100 kg me çmim 80€, duke kryer veprën “Mosvperim sipas dispozitave shëndetësore gjatë epidemisë”. Njësiti policor së bashku me Inspektorët Komunal kanë hasur në të dyshuarin […]

​Konsumoni këtë pije dhe viruset nuk do t’ju bëjnë asgjë

Ne ju sjellim një recetë për pije që do t’ju ndihmojë të përballoni ftohjet dhe viruset. Është e thjeshtë për t’u përgatitur. Përbërësit për shërbim: – një copë xhenxhefil të freskët (afërsisht 3 cm) – 600 ml ujë – gjysmë limoni – një lugë gjelle mjaltë Grini imët xhenxhefilin, mbulojeni me ujë dhe shtoni limon dhe mjaltë. Përzieni mirë derisa […]