SHPËRNDAJE

Xhesika Ndoja

Bazuar në foton që ka postuar në Instagram, ajo shihet se ka qenë në qejf dhe siç zakonisht di të jetë tërheqëse vëmendjen e ka marrë me veshjen e saj provokative./lajmi.net/

Xhesikandoja

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU