SHPËRNDAJE

Vildanezeneli

Modelja Vildane Zeneli, në fotografinë e saj të fundit të postuar në Instagram vërehet se ka një të pasme shumë të formuar dhe kjo është e gjitha që tërheq vëmendjen e ndjekësve të saj.

Por kjo fotografi e Vildanes dyshohet të jetë pjesë e programit Photoshop pasiqë vërehet sakt sesi dera, dhe muri i bardhë me tulla, kanë një lëvizje aspak normale në këtë fotografi.

v1 V2

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU