SHPËRNDAJE

Vildane

Modelja e njohur shqiptare që vepron në Amerikë ka filluar ta fotografojë vetëm pjesën e gjoksit dhe belit.

Në foton e fundit të postuar në Instagram, seks simboli shfaq linjat e saja me një palë bikine ngjyrë të kaltër.

vildae_1460099593-1395244

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU