SHPËRNDAJE

VildaneXhesika

Selfie mesnate nga dhoma e gjumit, dhe për me tepër me femra. Kjo është moda më e re e vajzave të njohura të botës së show-bizzit shqiptar, të cilat postojnë në profilet e tyre zyrtare në Instagram dhe facebook, herë pas here foto me mikesha të ngushta.

Jo vetëm që ndajnë të njëjtin shtrat, por edhe shumë “të dashuruara”, duken me shoqet e tyre.

Tashmë është kthyer në tendencë kjo mani e vajzave VIP por ta ndarë me fansat afeksionin që kanë për mikeshat e zemrës, me të cilat mund të ndajnë dhe të besojnë sekretet e tyre.

Po ju sjellim dy prej tyre, modelen e njohur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vildane Zeneli dhe këngëtaren e re në tregun muzikor shqiptar, Xhesika Ndoj.

Me anë të këtyre fotove nga dhomat e gjumit, ato kanë treguar sensualitetin e tyre në tjetër mënyrë.

Vildanexhesika1 Vildanexhesika2

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU