Vajza e këngëtares kosovare zbulon gjoksin e madh

Anxhelina Hadërgjonaj, siç nuk e keni parë asnjëherë

Është njëra nga femrat më të ‘nxehta’ në showbizzin shqiptar.

Fjala është për këngëtaren dhe modelen, Anxhelina Hadërgjonaj e cila tërheq gjithnjë vëmendje me postimet që bën.

Një gjë të tillë e bëri edhe së fundmi e cila ka realizuar një fotosesion të ri dhe vjen joshëse si asnjëherë më parë.

Anxhelina prej vitesh është duke jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku edhe po e zhvillon karrierën e saj.

Ajo u ka premtuar fansave të saj rikthimin në muzikë por ende nuk kemi parë ndonjë gjë.

Author: Gazetavip

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *