Un nuk jam virgjine dhe nuk po me mer askush,Kam provuar me shum djem por me asnjerin nuk…!


Ju lutem postojeni sonte se kam nevoj per ndihmen tuaj, une jam Blerta dhe kam nje halle te madh qe po me vret dalngadal.Para disa vitesh nje hipokrit nje mashtrues me mashtrovi me premtimet e tija kinse do me merrte per grua,mirpo ato mashtrime te tij kishin qen te kota.Me mori gjen me te shtrenjt qe nje vajz ka(virgjinitetin) dhe qe nga ajo kohe me spo gjej qetsim sepse po vuaj dhe po kam merzi shume dhe me askend nuk flas per kete gje .Shpirti po me digjet dhe qe nga ajo kohe une ne shpirt jam e vdekur,Kam pas kontakte me shume djem po nuk me pranojn me thon veq per avantura por une kam gabua njehere shume rend e tash po dua lidhje seeioze te martohem e te krijoj familje.shtypee r3klamen posht per kontakt…

Por jo keshtu siq jam nuk po me merr askush dhe une dua ose te iki larg nga familja e te jetoj vetem ose te iki krejt nga kjo jete te vetvritem tjetr zgjidhje spo mund te gjej. Pak e tgjata por ju lutem te me falni ju uroj te gjitheve fat ne jete dhe asnje femer mos e pafsha keshtu si une se gjdo mashkull qe pe merke vesh qe nuk je virgjine veq ka me kqyr mu shfry nty mfalni nshprehje edhe ka me tlan mos mthuni ti veq po ja fut se un po ju foli prej pervojes tem qka osht tu mnodh a dini sa djalin e kom ndrru prej qe e kom provu mmas pari me qata qe ma mur virgjnitietin me ju dhan shifer spo ju dha po ka pas shum djem qe kan kalu njeten tem e kurr rahat sjom bo nashta ka femra qe e kan bo niher at punen po tani sja kan ofru kerkujna mundsin per me kalu ose me u shfry nto po une nuk jom prej atyneve un ju kom dhan mundsi njerze po me shpresen se do te me marton ama asniher ska ndodh kjo pun krejt veq mkan shfrytzu maximum bile ka nodh edhe shoku shokut ja ka dhan nr edhe kan dal dy shokt permeniher me mue mos mhsani se jom teper keq veq jepmni kshillia se kom teper nevoj per to kaloni mire nga une

Author: Gazetavip

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *