SHPËRNDAJE

Rrahja tradicionale e dhëndrit ka përfunduar keq për një dhëndër të ri Shqiptar. Pas dasmës para se të ishte vetëm me gruan e tij, 24 veçari Mehmet Kosova, u rrëzua dhe përfundoi në spital pasi miqtë e tij e ‘rrahën’. Video eshte bere hit ne internet madje shume mesazhe ngushllimi i kan derguar ne Facebook.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Muallimköy në provincën turke Kocaeli.Për ta shikuar videon e plote kliko mbi reklame posht shkrimit. Mbas 7 sekondave video fillon. Kujdes pamje +18

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU