Të pasmet e Vildanes sërish në plan të parë (Foto)

vildane

Tashmë jemi mësuar t’i pëlqejmë format fizike të bukuroshes shqiptare, Vildane Zeneli.

Modelja e famshme zgjedh që kohë pas kohe, herë ta vë në plan të parë gjoksin e herë të pasmet. Dhe pasi publikoi një fotografi nga pozimi para aparatit të Arton Humollit, ku shfaqej e zhveshur në pjesën e sipërme, ajo tash ekspozon adutin tjetër që ka.

Vildania ka bërë një ‘selfie’ në dhomë, teksa në plan të parë i ka vënë të pasmet, porse kësaj radhe është e veshur.

villiii

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *