Etiketim: Xeni

MedaXeni

Këto janë gratë bukuroshe të Shkelzen Jetishit dhe Medës(Foto)

Përderisa Meda dhe Shkelzen Jetishi ishin duke kaluar kohë të mirë në një aheng familjar ata vendosen ta kapnin një foto qasti së bashku.Mirpo...

Powered by themekiller.com