Etiketim: Vetevendosje

Pas koalicionit PDK-AAK-NISMA vjen dorëheqja e parë: I bashkohet VV-së

Pas koalicionit që pak kush e ka menduar ka ardhur edhe pakënaqia e parë nga anëtari i NISMA-s, i cili menjëherë pas zyrtarizimit të...

E papritur: LDK-AKR-Vetëvendosje drejt finalizimit të listës së përbashkët zgjedhore

Koalicioni LDK-AKR pritet që t’i kundërpërgjigjet koalicionit të madh PDK- AAK- NISMA.Burime të ORAinfo kanë bërë të ditur se zyrtarët e LDK-së sot gjatë...

Vetëvendosje: Policia luftë speciale ndaj aktivistëve

Aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje, Sadri Ramabaja, Qëndron Kastrati dhe Drilon Pireva përmes një konference për media kanë dhënë detaje rreth ngjarjes së arrestimeve në...

Aktivistët e Vetëvendosjes përmbysin një kamion me produkte serbe (Foto)

Aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje sot kanë përmbysë një kamion me produkte serbe.Këtë aksion ata e kanë bërë si përgjigje ndaj shtetit serb, të cilët...

Powered by themekiller.com