Etiketim: Shkurte Gashi

Shkurte Gashi e tepron, sa nuk i shpërthen gjoksi (Foto)

Këngëtarja e njohur Shkurte Gashi kohët e fundit jo rrallë herë po provokon.Ndonëse hiret e saj nuk janë edhe aq për lavde, ajo mundohet...

Edhe Shkurte Gashi reklamon të pasmet e saj bombastike (Foto)

Edhe këngëtarja e njohur Shkurte Gashi ka filluar që në plan të parë ti vi të pasmet.Në një fotografi të postuar sot në Zurich...
ShkurteGashi

Befason Shkurte Gashi, ja në krahët e cilit mashkull është tani...

Këngëtarja e njohur Shkurte Gashi, është njëra prej këngëtareve më zërin më të mrekullueshëm në estradën tonë.Shkurte Gashi për nga jeta e saj përsonale...
ShkurteGashi

A mund ta besoni që kështu dukej Shkurte Gashi? (Foto)

Këngëtarja Shkurte Gashi njihet si zeshkane tipike, por jo gjithmonë ka qenë e tillë.Shkurte Gashi, ndër vite ka qenë në kërkim të stilit, bile...
ShkurteGashi

Nxjerr gjoksin edhe Shkurte Gashi (foto)

Këngëtarja Shkurte Gashi e njohur për zërin e mrekullueshmëm qe ka dhe për stilin e veshjës tejet elegante para pak minutave ka publikuar një...

Ja çfarë dhurate i ka bërë një fanse Shkurte Gashit (Foto)

Shkurte Gashi përveç suksesit në muzikë ajo është një ndër këngëtaret më të pasura shqiptare.Dhuratat janë të përditshme për disa këngëtarë të famshëm, e...

Powered by themekiller.com