< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Etiketim: Shkendije Muja

Shokon Shkendije Mujaj, zhvishet live në Instagram (Foto)

Këngëtarja e njohur Shkendije Mujaj, njihet për format e saj bombastike. E ajo linjat e saj nuk heziton aspak ti shfaq në rrjetet sociale, transmeton...

Shkëndija e bën edhe në ashensor (Foto)

E njohur për fotot “belfie”, për pozat e saj provokuese dhe deklaratat shokuese, Shkëndije Mujaj dinë se çdo herë të jetë në qendër të...

Shkëndije Mujaj heq bikinet, tregon “zogun” (Foto +18)

Shkendije Mujaj ka shfrytezuar rastin te lancoj disa poza te guximshme qe nuk kaluan pa u verejtur. Siç po shihni dhe ne kete foto, kengetarja/modelja...
Shkendije Mujaj

Çka është tepër, është tepër: Shkëndija s’ka kufij me erotizëm (Foto+...

Këngëtarja Shkëndije Mujaj duket se nuk e di çka është tepër. Ajo në një fotografi të postuar në Instagram ka nxjerrë të pasmet gjigante, raporton...
Shkendije Mujaj

Godet Shkëndija, na tregon kofshët (foto)

Këngëtarja Shkëndije Mujaj nuk dihet as kur ka filluar pushimet e saj, çdo ditë ajo publikon foto dhe video në të cilat shihet se...
Shkendije Mujaj

Kush po e ngjesh nudo Shkendije Mujajn (Foto)

Këngëtarja shqiptare Shkëndije Mujaj, e cila njihet për format e saj bombastike, vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale. Shkëndija së fundi nuk po ndalët...
Shkendije Mujaj

Format fizike të Shkëndijes nuk e lënë askënd të qetë (Foto)

Format fizike të Shkëndije Mujajt nuk e lënë askënd të qetë, prandaj ajo kujdeset që t’i sjellë vazhdimisht për ndjekësit e saj. Fansat e yllit...
Shkendije Fjolla

Fjolla dhe Shkendija sërish skena të nxehta me njëra tjetrën (Foto)

Të dyja u bënë të njohura për shkak të veprimeve të tyre të “çmendura”. Në një fotografi, shihen të dy këngëtarët Fjolla Morina dhe Shkendije...
error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com