Etiketim: Rejda isufi

Rejda Isufi

Talentja Kosovare Rejda Isufi fituese e Little Miss Universe” dhe “Little...

Rejda Isufi, ndonëse vetëm tetë vjeçe ajo tani më e ka mësuar shijen e suksesit. Ajo ka lindur në Gjilan, por jeton në Prishtinë.Është...

Powered by themekiller.com