< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Etiketim: Ramush Haradinaj

LAJM I FUNDIT: Plagoset rëndë Ramush Haradinaj (Video)

Sipas informatave jo zyrtare na eshte derguar nje video ne redaksin ton ku shihet se eshte qelluar me arme zjarri Ramush Haradinaj duke klikuar...

Kjo është pasuria e Ramush Haradinajt!

I nominuari për Kryeministër nga koalicioni PDK-AAK-NISMA, Ramush Haradinaj gjithë pasurinë e tij thotë se e ka bërë pas vitit 2000.  Ai në vitin 2014...
RamushHaradinaj

A e dini sa vite diferencë kanë Ramushi dhe Anita ?...

Kreu i AAK-së Ramush Haradinaj asnjëherë nuk ka ngurruar të shpreh dashurinë që ka ndaj bashkëshortës së tij Anita Muçaj, por edhe kjo e...
Ciftet

Çiftet më të lumtura në Kosovë, ja cilët janë ata (Foto)

Ne, në Kosovë kemi shumë fytyra të njohura të cilat i pëlqejmë shumë, mirëpo shumë pak jemi në dijeni për jetën e tyre e...
error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com