Etiketim: Partneri

Partnerineseks

Këto fakte pikante mbi seksin do ju lënë gojëhapur

Nëse jeni befasuar me faktet për seksin të publikuar dy ditë më parë, ja ku vjen pjesa e dytë, me rekorde dhe kuriozitete befasuese.-Filmi...
Partneri

Zbulohet ‘numri perfekt’ i partnerëve seksualë: Ju ku jeni?

Një studim i ri ka zbuluar se cili është numri perfekt i partnerëve seksuale.Sipas studimit, numri i partnerëve seksualë përpara se të ‘dorëzoheni’ është...

Powered by themekiller.com