< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Etiketim: Modele

Kujdes nga këto pamje, ja femrat me gjoks dhe të pasme...

Shumë yje të rrjeteve sociale janë të ‘mirë pajisura’. Jo vetëm të pasmet, por edhe gjoksin. Shumë prej tyre e pranojnë pa asnjë problem se...

Modelja e njohur zhvishet sërish, kësaj radhe mbulohet me pupla (+16)

Pasi tërhoqi vëmendjen me linjat e bollshme në rrjetet sociale, Demi Rose ka vendosur që këto linja t’i shfrytëzojë më mirë. Modelja britanike është bërë...

Kristina Prengaj ka vendosur t’ju çmend të gjithëve (foto)

Kjo është Kristin Prengaj. Seksi modelja nga Shqipëria që i ka vetëm 18 vjet po ndez fansat e saj me trupin dhe bukurinë që...
error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com