< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Etiketim: Luana Vjollca

Luana Vjollca provokon nga shtrati (Fotot)

Prezantuesja Luana Vjollca ka provokuar sërish me foto hot, këtë herë nga shtrati. E veshur me të bardha dhe ajo që bie në sy si...

Luana Vjollca do ju shkatërrojë me këtë pamje (Foto)

Ajo është një nga moderatoret e cilësuara si më sexy në ekranin Shqiptar. Luana vjollca edhe pse krejtësisht e mbuluar sërish ja del të duket...
Aferditadreshaj

këto janë tifozet më seksi shqiptare (Foto)

Derisa lojtarët japin maksimumin në fushë, në shkallët e stadiumit dhe nëpër rrjetet sociale ka nisur një betejë tjetër. Është ajo e bukurisë mes tifozeve...
LuanaVjollca

Luana provokon përsëri: Pozon vetëm me këmishë (Foto)

Si çdo të dielë, edhe sot prezantuesja në Top Channel, Luana Vjollca ka postuar një foto në Instagram gjatë emisionit “E Diell”, ku duket...
Luana

Luana Vjollca sërish provokuese, ja si duket këtë herë (Foto)

Prezantuesja Luana Vjollca nuk humbet rast pa publikuar foto provokuese të cilat komentohen dhe pëlqehen gjithmonë nga ndjekësit e saj. Këtë herë ajo postuar një...
Luana Vjollca

Luana Vjollca “shpërthen” në “Pa limit” (Foto)

Gjithnjë shfaqet seksi dhe shpërthyese. E sigurisht që nuk mund të ndodhte ndryshe edhe këtë herë gjatë rubrikës së saj “Pa limit” në emisionin “E...
LuanaVjollca

Luana vetëm po zgjerohet…(Foto)

Luana Vjollca, prezantuesja shqiptare zbukuron të dielen e shumëkujt me fototgrafitë e saj. Përmes rrejtit social Instagram, Luana sot është shfaqur shumë elegante dhe njëkohësisht...
error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com