< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Etiketim: Kristinë Prengaj

Shqiptarja me gjokset dhe të pasmet marramendëse (Foto +16)

Modelja e njohur shqiptare, Kristin Prengaj shpesh herë i ka treguar shumë fansave të saj duke i “qerasur” më foto erotike dhe shumë të...
Kristin

Kristin Prengaj i nxjerr “bombat” (Foto + 16)

Modelja e njohur shqiptare, Kristin Prengaj ka goditur sërish. Ajo në një fotografi të postuar në Instagram, i ka ngritur edhe më shumë temperaturat,...
Kristinevideo

Kristin Prengaj ka vendosur të godasë më gjoksin e saj (Video)

Disa ditë më parë modelja Kristin Prengaj ka publikuar disa foto ku shfaq tiparet e saj. Por këtë herë ajo ka vendosur të godasë më...
Kristina

Kristin Prengaj godet sërish, ja fotot e fundit (Foto)

Modelja seksi Kristin Prengaj ka publikuar në profilin e saj në Instagram disa foto provokuese me rroba banjo. Këtë set fotografik të realizuar nga Endrit...
Kristinë Prengaj

Kristin Prengaj, super seksi me bikini (Foto)

Modelja shqiptare, Kristin Prengaj, është duke realizuar një sesion të ri fotografik për një revistë - ku do të shfaqet me bikini. Bukuroshja nga Shqipëria...
Kristiprengaj

Kristin Prengaj s’ka të ndalur – publikon tjetër foto super seksi...

Ajo është një prej femrave më të bukura shqiptare - dhe këtë e dëshmon pothuajse çdo ditë nëpërmjet fotografive që publikon në llogarinë e...
Kristina Prengajvideo

Modela Shqiptare e dridh gjoksin e saj bombastik (Video)

Duket se trendi i fundit të VIP-ave shqiptar është ekspozimi i trupit në rrjetet sociale. I tillë është edhe rasti i modeles shqiptare, Kristinë Prengaj,...
error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com