< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Etiketim: Kristina Prengaj

Kristiprengaj

7 foto përvëlues të Shqiptares Kristi Prengaj (Foto)

Njihet për format e saj seksi. E vetëdijshme për këtë ajo nuk heziton t'i shfaq ato. Se fundmi modelja Kristin Prengaj ka pozuar edhe për një...

Kristina Prengaj ka vendosur t’ju çmend të gjithëve (foto)

Kjo është Kristin Prengaj. Seksi modelja nga Shqipëria që i ka vetëm 18 vjet po ndez fansat e saj me trupin dhe bukurinë që...
error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com