< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Etiketim: Ilda Bejleri

Provokon Ilda Bejleri nxjerr gjoksin në Instagram! (Foto)

Gazetarja seksi Ilda Bejleri ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft provokuese. Në këtë foto ajo shfaqet me një bluzë mjaft të hapur në...
Aferditadreshaj

këto janë tifozet më seksi shqiptare (Foto)

Derisa lojtarët japin maksimumin në fushë, në shkallët e stadiumit dhe nëpër rrjetet sociale ka nisur një betejë tjetër. Është ajo e bukurisë mes tifozeve...
IldaBejleri

Ilda Bejleri poston poza të nxehta (Foto)

Ilda Bejleri ka publikuar disa poza të nxehta nga një set më ri fotografik. Prezantuesja e njohur nga Shqipëria ka pozuar para fotografit Egest Xhoga...
error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com