Etiketim: Gjumi

Kurrë mos e pini këtë pije para se të flini, ja...

Fakti që alkoholi nuk ka dobi për trupin e njeriut është i ditur, por një tjetër arsye për ta shmangur vjen nga Anglia, nga...
Floketelagura

Kurrë mos shkoni në shtrat me flokë të lagura, ja përse

Njëra ndër kënaqësitë dhe domosdoshmëritë e njeriut është gjumi. Njerëzit bëjnë shumë gjëra për të kaluar një natë me gjumë të mirë sepse gjumi të...
Gjumi

Keni probleme me gjumin ? Ja si duhet të flini

Ndoshta e keni provuar më parë dhe që nga atëherë flini të zhveshur, apo ndoshta nuk ju ka pëlqyer fare të flini pa rroba. Por...
Mat

Të qeshësh me lot! Bashkëshortja kap ‘mat’ burrin (Video)

Një bashkëshorte amerikane ka kapur “mat” burrin e saj teksa gajasej në gjumin e thellë.Pa u menduar dy herë, ajo ka vendosur të filmojë...

Powered by themekiller.com