Etiketim: Genta Ismajli

Gena i propozon martesë Genta Ismajlit para publikut, ja reagimi saj!...

Kështu ka vepruar edhe në një koncert në Gjakovë ku artisti ishte i pranishëm së bashku me Genta Ismajlin. Në një moment të shout të...
video

Genta ‘tund’ të pasmet para fansave (Video)

Genta Ismajli është njëra ndër këngëtaret më të njohura në vend.Ajo përveç muzikës që bën njihet edhe për vallëzimin që bën.Një vajzë shumë energjike...

Befason Genta. Nuk e keni parë asnjëherë kështu! (Foto)

Këngëtarja Genta Ismajli ndër vite, qysh prej fillimeve të karrierës falë edhe karakterit që ka ka sfiduar shumë barriera.Duke lënë anash komplekset, me energjinë...

Momentet kur Genta ‘çmend’ me lëvizjen e të pasmeve në klip...

Këngëtarja super seksi, Genta Ismajli e ka dëshmuar edhe njëherë se nuk mund t’ia zë askush vendin në vallëzim.Lëvizjet që gjithmonë Genta ka bërë...
Estrada Shqiptare

10 femrat Shqiptare me gjoksin më seksi (Foto)

Këto janë 10 femrat e estradës shqiptare me gjoksin më të bukur.Ato gjithmonë shfaqen të kuruar në publik me pamjen e tyre, dhe gjoksi...
Daffynudo

6 këngëtaret tona totalisht nudo (Foto)

Ne ju sjellim disa fotografi të këngëtareve të skenës shqiptare, që e kanë dëshirë zhveshjen nudo1. Bleona Qeretit ju ka bërë rutine puna e...
GentaIsmajlivideo

Një vallëzim seksi nga Genta Ismajli (Video)

Genta Ismajli para pasqyrës, me lëvizje provokuese. Në profilin e saj në Instagram, këngëtarja Genta Ismajli ka publikuar një video ku shihet duke vallëzuar para...
Genta

Kur Genta pozonte nudo (Foto)

Këngëtarja, Genta Ismaili ka thyer moti tabun e të dalurit zhveshur në skenë.Ju sjellim një fotografi nga arkiva e këngëtarës seksi, Genta Ismaili. Si...

Powered by themekiller.com