Etiketim: Galp kikiruku

Torte

Tortë çokollate me gjalpë kikiriku

Tortë çokollate, fill çokollate, por me një dallim të madh. Gjalpa e kikirikut është përbërësi magjik. Shpërndahet në mes të tortave dhe fillit. Përbërësit: 250g miell 375g...

Powered by themekiller.com