< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Etiketim: Dafina Dauti

DafinaDautivideo

Dafina tregon të pasmet, pozitë provokuese në palestër (Video)

Dafina Dauti nuk ka treguar shpesh linjat e saj trupore.Por, ama kur ajo vendos t’i tregojë linjat, e bën në mënyrë bombastike. Ajo ka postuar...
Dafina 2Ton

Dafina Dauti në lidhje me 2Ton ?! (Foto)

Dy këngëtarët beqar të estradës sonë, nuk janë më të tillë. Këngëtarja Dafina Dauti dhe reperi 2 Ton, si duket kanë filluar një romancë së...
DafinaDautivideo

Sa është e dhënë Dafina Dauti pas seksit? (Video)

Këngëtaren Dafina Dauti rrallë herë e shohim në intervista, dhe angazhimi i saj në muzikë thuajse ishte shuar derisa e dëshmojë të kundërtën duke...
error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com