< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Etiketim: cozman

Kallashi i del në mbrojtje Noizyt, sulmon me fjalë të rënda...

Valltarja sexy, Donjeta Kosumi ka përcjellë me vëmendje atë cka ka ndodhur në Prishtinë mes reperëve nga Kosova dhe Shqipëria. Duke i dalur në mbrojtje...
TunaCozman

LAJMI FUNDIT: Tuna dhe Cozman përfundimisht…

Çifti i njohur i shoubizit shqiptar, Tuna dhe Cozman, në fakt më nuk mund ta quajmë të tillë shkruan Gazetavip.com Ka kohë që po spekulohet...
Tunacozman

Cozman ia merr fytyrën Tunës (Foto)

Tuna dhe Cozman janë ndër çiftet më të komentuara nga të gjithë. Ata përveç që janë aktiv nëpër mbrëmjet muzikore, janë po ashtu edhe në...
error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com