< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Etiketim: Çiljeta Xhilaga

Çiljeta nga një sex bombë fillon të këndojë ilahije? (Video)

Sex bomba shqiptare Çiljeta Xhilaga e cila kohë më parë ka deklaruar se shkon në xhami dhe se falet. Por në anën tjetër zhvishet sa...

Çiljeta u shfaq pa të brendshme në spektaklin e mbrëmshëm (Foto)

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka qenë prezente një ditë më parë si pjesë e jurisë së ‘Miss Shqipëria’. E veshur me një fustan të bardhe joshës,...
Ciljeta

Cili mashkull i’a bën 8 me 2 Çiljetës (Foto)

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka publikuar vetë fotot e të birit në rrjetet sociale. Çili si duket kohëvë të fundit më shumë po kalon kohën më...
Ciljeta

Publikohet biseda e nxehtë në mes Çiljetës dhe futbollistit shqiptar (Foto)

Çiljeta u përfol për një romancë me futbollistin e njohur Alban Hoxha, por e pyetur disa herë nga gazetarët ajo e ka mohuar këtë...
Ciljeta Cilaga

Çiljeta na i tregon të pasmet bombastike në klipin e ri...

Në pak kohë ajo pritet të publikojë klipin e saj më të fundit në bashkëpunim me reperin Noizy. E mesa duket çdo Çiljeta na tregon...
Çiljeta

Çiljeta pozon pa sutjena, tregon gjoksin e saj bombastik (Foto)

Çiljeta Xhilaga ka shfrytëzuar rastin që të provokojë sërish.Ajo ka postuar një foto me mikun e saj nga Zvicra, Ardin. Çili ka shfrytëzuar një sako...
error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com