< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Etiketim: Anastasiya Kvitko

Edhe një ruse që po çmend botën me format e saj...

Anastasiya Kvitko është modelja ruse e cila përveç punës që bënë është shumë e njohur edhe për postimet në rrjetet sociale.Këto postime janë tejet...
Natalie

Seks bomba ruse ashtu siç nuk e keni parë (Foto 18+)

Modelja super seksi nga Rusia ka provokuar sërish. Anastasiya Kvitko, e cila shquhet për format dhe linjat tmerrësisht seksi të saj, në setin më të...
Anastasia

Kjo e meriton titullin “Kim Kardashian i Rusisë” (FOTO+18)

Të shohësh fotot e saj i jep të drejtë atyre që e kanë quajtur “Kim Kardashiani i Rusisë”. Është 21 – vjeçarja Anastasiya Kvitko, lindur...
Anastasya

Kjo modele super seksi ‘ia kalon’ edhe Kimit (Foto)

Anastasiya Kvitko është emëruar “Kim Kardashian i Rusisë”, falë trupit të saj seksi. Modelja 21-vjeçare është krahasuar me Kim Kardashian falë formës së trupit të...
error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com