< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Etiketim: Alby Rydes

Pornostaret shqiptare që ‘bënë histori’ në gjithë botën (Foto)

Vajzat shqiptare janë të famshme në të gjithë botën, herë si aktore, herë si këngëtare, apo modele që kanë pasur sukses. Megjithatë, disa prej tyre...

Pornostarja shqiptare zhvishet komplet dhe e vizaton shqiponjën në gjoks (Foto+18)

Një ndër aktoret më të nxehta të industrisë pornografike në SHBA, Alby Rydes, ka sjellë disa imazhe të reja në rrjetet sociale. Alby, pornostarja e...
LedriVula

Ledri Vula “kapet mat” me pornostaren Shqiptare (Foto)

Ajo është thjesht 20 vjeç dhe për shkak të energjisë e freskisë së moshës, Alby Rydes qëndron në majë të yjeve të pornografisë botërore. Me...
Albyrydesvideo

Ylli pornografik Shqiptar xhiron pjesën intime (Video +18)

Alby Rydes është ndër pornostaret më aktive në rrjetet sociale. Aktorja nuk ngurron të shfaq fotografi dhe video të nxehta në llogarinë personale në Instagram. Këtë...
Alby

Pornostarja shqiptare sjell disa imazhe eksituese (Foto+16)

Një ndër aktoret më të nxehta të industrisë pornografike në SHBA, Alby Rydes, ka sjellë disa imazhe të reja në rrjetet sociale. Ylli i filmave...
error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com