Etiketim: Afrona

Blero Afrona

Blero nxihet mat me disa femra, reagon Afrona (Foto)

Këngëtari Blero po xhiron videoklipin e tij të ri.Në disa fotografi ai u shfaq me disa femra bjonde, me gjasë modele super seksi që...
Blero

Blero dhe Afrona në momente intime (Foto)

Këngëtari Blerim Muharremi i njohur me nofkën Blero ka ndarë disa momente intime me të dashurën Afrona Dika, shkruan Gazeta Express.Në foto shihen se...
Afronablero

Kështu e puthë Afrona Bleron (foto)

Çifti Blero e Afrona para disa ditëve udhëtuan në London dhe nga atje herë pas here publikojnë qaste të rëndësishme nga jeta e tyre...
Afrona

Martohen Blero dhe Afrona (Foto)

Afrona dhe Blero janë martuar, këtë e ka bërë të ditur tashmë gruaja e Bleros.Ajo përmes një postimi në llogarinë e saj në Facebook...

Powered by themekiller.com