< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Etiketim: Adelina Tahiri

Adelina Tahiri

Çka është tepër është tepër, Adelina pa të brendshme, gati i...

Dalja pa të brendshme tashmë duket se është shndërruar në diçka normale tek këngëtaret tona. Është Adelina Tahiri e cila kësaj radhe ka provokuar rëndë. Ajo...
Adelinatahiri

Kush po ia prek të pasmet Adelina Tahirit! (Foto)

Gjatë spektaklit “Your Face Sound Familiar” konkurrentët në garë përpos dhurimit të një show, japin edhe shfaqje “blic”. Pas kuintave gjithçka është e mundur nga...
AdelinaTahiri

Adelina Tahiri dhe Rozana Radi pozojnë pa të brendshme (Foto)

Këngëtarja Adelina Tahiri dhe Rozana Radi, njihen që janë mike të mira. Këto dy këngëtare kanë shumë linja seksi të cilat linja nuk reshtin së...
Noizy

Noizy bombardon: Ja me cilat femra të estradës ka fjetur

I ftuar në "6 ditë me Ermalin", reperi Noizy ka zbuluar shumëçka nga jeta e tij. Në lojën e bërë nga Ermali, Noizy është detyruar...

Kë po e puth Adelina Tahiri? (Foto)

Bukuroshja simpatike, Adelina Tahiri po vazhdon të provokojë me foto të ndryshme në rrjete sociale. Emri i saj po përmendet për suksese të shumta në...
error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com