Skandal: Prifti katolik thith kokainë në një dhomë plot simbole të Hitlerit (Video)

pri

 

Ky është momenti kur një prift katolik thith kokainë brenda një dhome të mbushur plot me relike naziste.

At Stephen Crossan, 37 vjeç, thith drogën e klasit A me një kartmonedhë 10 sterlinëshe.

Video është bërë pas një feste me birra dhe uiski në shtëpinë e tij.

Në video dëgjohet prifti duke thënë “nuk duhet ta bëj”, përpara se të thithë pluhurin e bardhë.

Video është publikuar nga “The Sun”.

Prifti është nga Irlanda e Veriut.

Droga, Prifti by GazetaExpress

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *